Inbreker(s) gezocht Roerdompstraat in Vlaardingen

Normal mouw nieuwe uniform politie

Een 84-jarige bewoner van een woning aan de Roerdompstraat schrok zich afgelopen nacht een hoedje toen een inbreker naast zijn bed stond. Ook de inbreker schrok zo dat hij ervandoor ging. In zijn vlucht griste hij nog wel een gouden ketting van de nek van het slachtoffer. Na onderzoek in de woning bleek er te zijn ingebroken. Vermoedelijk zijn de inbreker(s) kort voor 03.00 uur de woning binnen gegaan door een raam open te wrikken. De gehele woning werd doorzocht.

Heeft u iets gezien?

De rechercheurs die onderzoek doen naar deze inbraak zijn opzoek naar getuigen. Heeft u iets gezien of misschien camerabeelden, belt u dan met 0900-8844.

Adverteren op VlaardingenActueel.nl vanaf €3,75 per maand

Adverteren in de regio moet toegankelijk zijn voor bedrijven uit de regio, op VlaardingenActueel.nl en onze partnerwebsites kunt u adverteren voor een kopje koffie per maand.
Meer informatie

Vlaardingen
01:27

18° C

Bewolkt

0.89 km/h

70%

Blijf op de hoogte
Meld je aan voor de nieuwsbrief